Disky

Pekné zliatinové disky, ľudovou rečou známe aj názvom hliníkové disky, či elektróny, dávajú autu nielen jedinečný výraz, ale sú aj podstatným funkčným prvkom. Vyberte si preto tie správne disky a pneumatiky nielen podľa výzoru, ale aj podľa správnych technických parametrov.

disk

Na trhu je mnoho značiek. Kvalitný disk pritom nemusí hneď znamenať, že bude to ten najdrahší. Aj cenovo dostupná trieda diskov ponúka mnoho kvalitatívne dobrých výrobkov.
Treba ale klásť dôraz na výber spomedzi certifikovaných diskov. Príliš lacné disky totiž nikdy nedosiahnu potrebnú kvalitu a nebudú mať za sebou ani patričné technické zázemie na primeraný vývoj, výrobu a homologizačný proces.

Klientom prvorado odporúčame certifikované disky priamo na konkrétne auto, na ktorom sa budú používať. Aj v prípade diskov, ktoré nemajú certifikát na dané auto, doporučujeme voliť disky, ktoré absolvovali pevnostné skúšky.

V našom sortimente sa nachádzajú certifikované zliatinové disky mnohých renomovaných značiek a výrobcov. Z bohatej ponuky si iste každý vyberie vhodné disky pre svoje auto.

Okrem toho dodávame i plechové oceľové disky pre takmer všetky bežné autá na trhu. Vsádzame tiež na kvalitné značky ako KFZ Stahlrad (Alcar), Südrad, Kronprinz. Disky týchto výrobcov majú potrebný atest a dodávajú sa priamo aj do prvovýroby.


>>> vyžiadajte si konkrétnu ponuku na Vaše auto 

 

Interpneu

Až 4 milión kombinácii ponúka konfigurátor kolies od Interpneu. Môžete si vybrať disky a pneumatiky z pestrého sortimentu, presne podľa auta a súčasne si ich aj pozrieť na vybranom aute. S Interpneu máme priamu spoluprácu a dodávame disky a komplet kolesá z ich ponuky priamo k Vám, až do domu a za super ceny. Pozrite si ponuku aj s návodom ku konfigurátoru tu >>>

 

Platin Wheels

Značka kvalitných zliatinových diskov v aktuálnych dizajnoch od Interpneu z Nemecka

 

RH Alurad / Artec

Výrobca RH Alurad známi predovšetkým svojimi kvalitnými viacdielnymi diskami.
Pod značkou Artec sa ponúkajú cenovo dostupnejšie disky.
 

BBS Wheels

špičkové ľahké a pevné disky s technológiou z motoršportu

 

DIEWE Wheels

 

Diamond Wheels

CNC technikou ošperkované disky

 

ROC Wheels

exkluzívne dvojdielne disky Made in Germany. Viac info u výrobcu tu >>>

 

Wheelworld / Axxion

 

Schmidt Felge

 

Náhradné diely a príslušenstvo pre disky

Kolesové skrutky a matky, ventily v rôzných prevedeniach, bezpečnostné skrutky a matice, centrovacie krúžky, farebné závažia, límce a zoskrutkovania na opravu poškodených diskov, to všetko máme v ponuke a veľkú časť z toho skladom.

 

Značky diskov, ktoré predávame:

Advanti racing, AEZ, Alutec, American Racing, AM Swiss Design, Artec, ASA, Asanti, Antera, ATS, Autec, Axxion, AZEV, Baccarat, Barracuda, BBS, Breyton, BE by Breyton, BD Wheels, Borbet, Brock, BRM, Cabo, Cargraphic, Carmani, Caractere, Carlsson, Colorado Custom, Competec, Com4wheels, Corniche, DBV, Dezent, Detata, Diamond, DIEWE Wheels, Dolce, DOTZ, Drewske Aluminium Design, D´Vinci, DZ Exklusiv, Ecanto, Emotion, Enkei, Eta Beta, Ferretti, FLAT4, Frankenräder, Fondmetal, FSW Fosab, GMP, Hamann, Hipnotic, Hofele, ICCE Luxury wheels, HPD, Kahn, Kerscher, Keskin, KFZ Stahlrad, KMC, Kronprinz, Lenso, Lexani, Limited, Lorinser, LS, Lumma, MAM, Mangels, Mattig, MB Design, Modul, Momo, Motec, MöZ Luxury wheels, MSW, Oxigin, Oxxo, OZ Racing, PDW, Phat Wheels, Piecha, Platin, Player, ProLine, RC Design, Reventon, RH Alurad, Rial, RIM Ringz, ROC Wheels, Rondell, Ronal, Rollin on Chrome, Royal, Rozzi, RS Style, R.S Sport, Sat, Schmidt Revolution, Smoor, Sparco, Speedline, Südrad, Stahl S1, S2, S3 Edition, Strada, Team Dynamics, Tec, Texano, Tezzen, Tomason, Tracer, Urban Racing, US Alloys, Valbrem, Vault, Verde, Wheelworld, Wheelsandmore, Work, WRD, XD Series, Zenetti, Zerra, 2 Crave

Akcie
01.09.2013
NewWeb akcia -10%

Pri príležitosti spustenia novej webstránky darujeme vo forme zľavy všetký...>>>

Novinky
29.09.2013 Sme na Facebook-u

DIAMANT-X Tuning nájdete odteraz aj na Facebooku. Označte našu stránku ako „páčí sa mi ...>>>

02.09.2013 Nákup na splátky

Prostredníctvom Quatra môžete u nás nakupovať aj na splátky. Ako nakupovať na splátky nájd...>>>

01.09.2013 Nová webstránka

Štartuje nová tuningová webstránka Nový web nebude len kontaktným miestom, ale prináša...>>>

Warning: mysql_close(): 86 is not a valid MySQL-Link resource in /home/html/diamant-x.sk/diamant-x.sk/engine/kernel.php on line 327