DIAMANT X - Váš svet Tuningu

:: DISKY
:: PNEUMATIKY
:: PODVOZKY
:: BRZDY
:: CAR STYLING
:: SVETLÁ
:: INTERIÉR
:: AUTO - HIFI
:: MOTOR
:: VÝFUKY
:: MOTORŠPORT
:: CARKOSMETICInfo - november 2011

Pripravujeme úplne novú firemnú webstránku, ktorá bude bohatá na informácie o nami predávaných produktoch a našich nových projektoch.

 

Novembrová akciová ponuka - ABT Sportsline

Na mesiac november je tu ďalšia akcia na ABT Sportsline produkty. Teraz na kompletný styling balík karosérie. Zľavy sú v rozmedzí od 15 do 30%. Podrobnosti sa nachádzajú na akciovom letáku.

 

26.10.2009 - Akcia zimné komplet kolesá

Myslite už na zimu a na zákonom danú povinnosť použitia zimných pneu. Ponúkame vám preto zimné komplet kolesá za špičkové zvýhodnené ceny. V cene kolies je obutie, vyváženie a doručenie vrámci celej SR zdarma.

 

Októbrová akciová ponuka - ABT Sportsline

V čase od 1.10.2009 do 31.10.2009 ponúkame ABT chiptuning na vybrané VAG vozidlá za akciovú cenu. Zvyšovanie výkonu prevádza priamo naša firma. Podrobnosti sa nachádzajú na akciovom letáku.

 

2.10.2009 - Akciový výpredaj svetiel

Výpredaj vybraných svetiel priamo z našej skladovej zásoby. Siahnite na ponuku rýchlo, lebo je platná iba do vypredania zásob.

 

Exkluzívna akciová ponuka - ABT Sportsline

Každý klient, ktorý si v čase do 20.septembra 2009 zakúpi u nás 20" alebo 22" disky ABT typ BR v hociktorom povrchovom prevedení ako komplet kolesá obuté s pneumatikami, dostane od nás zdarma pekný dvojdňový zážitok na závodnej dráhe v nemeckom Hockenheime.

 

23.2.2008 - Nový e-Shop v príprave

Po 4 rokoch prevádzky terajšieho e-Shopu dozrel čas na jeho kompletné vynovenie. Nový Shop prinesie bohatší sortiment, ale aj úplne nové užívateľské prostredie a viac komfortu pre zákazníkov.
Plánované spustenie: koniec roka 2009.

 

20.12.2007 - P.F.2008

Šťastné, veselé a požehnané vianočné sviatky a do nového roka veľa zdravia, šťastia a úspechov Vám želá firma DIAMANT-X!

 

22.11.2007 - Akcia DTS sedadlá

Blíži sa čas Vianoc a tým aj každoročná nádielka rôznych zliav a výhodných nákupov. Firma DIAMANT-X pre svojich zákazníkov prináša tiež jednu super akciu s bombastickými cenami na športové sedadlá rady DTS line.

 

3.11.2007 - DTS Kalendár 2008

Prichádza DTS Kalendár 2008! Už onedlho v predaji...

Kalendár je od 20.11. v predaji za cenu 290,- Sk.

 

2.11.2007 - New web

Vitajte na vynovenej webstránke s novým designom. Pomocou tejto web prezentácie vám ponúkneme náhľad do činnosti a portfólia firmy Diamant-X. Stránka má za účel vytvoriť prehľad o predávaných produktoch, pomôcť tým pri výbere a navzájom priblížiť i možnosti a realizované práce firmy Diamant-X.

 

 

2.11.2007 - Info

Vzhľadom na novotu webu je zopár sekcií ešte nenaplnených materiálom, alebo sú zatiaľ len z časti naplnené. Priebežne pracujeme na nich, preto prosíme o trpezlivosť a pravidelnú návštevu týchto webstránok. Vždy tu nájdete čerstvé informácie.

 

 

 

 Tovar môžete zakúpiť u nás aj na splátky:

Quatro

Cetelem

CarOnyx - The Car-Audio Company

ABT partner