DIAMANT X - Váš svet Tuningu

:: DISKY
:: PNEUMATIKY
:: PODVOZKY
:: BRZDY
:: CAR STYLING
:: SVETLÁ
:: INTERIÉR
:: AUTO - HIFI
:: MOTOR
:: VÝFUKY
:: MOTORŠPORT
:: CARKOSMETICDiamant X - Váš svet tuningu

"Kvalitné produkty za rozumnú cenu a v spojení s vysokou kvalitou služieb."

 

S týmto zámerom sa zakladala firma DIAMANT-X v roku 2003. Spočiatku sa ponuka špecializovala hlavne na disky, pneumatiky a podvozkovú techniku. Po roku pôsobenia na trhu pribudol aj kompletný sortiment tuningových doplnkov od A po Z a predaj sa rozšíril aj v segmente auto-hifi techniky. Rastúci dopyt neskoršie priniesol požiadavku rozšíriť sortiment aj o doplnky a vybavenie pre Motoršport.

 

Pre zákazníkov sa ponúka maloobchodný predaj klasickou formou, ale aj zásielkovým spôsobom (e-shop). Pre firmy je vytvorený predaj s veľkoobchodnými zľavami.

 

Od samého začiatku je firma DIAMANT-X autorizovaným dovozcom a distribútorom produktov mnohých renomovaných značiek v odvetví úprav automobilov. Výbornou referenciou firmy je čoraz väčšie množstvo spokojných zákazníkov a veľkoodberateľov. Úspešnosť predaja bola korunovaná aj udelením generálneho importérstva známej nemeckej multiproduktovej značky DTS pre celé Slovensko.

 

Etablovanie na trhu prišlo vďaka kvalite služieb a ústretovosti smerom k zákazníkom. Team pracovníkov s ochotou pomáha a radí zákazníkom pri výbere vhodných produktov a sú nápomocní aj pri rôznych technických problematikách. Firma spolupracuje a podieľa sa aj na realizácii pri zaujímavých projektoch ako stavba show-car-ov podľa individuálnych kritérií zákazníkov.

 

Firma DIAMANT-X sa teší na spoluprácu pri spĺňaní Vašich tuningových nápadov a snov.

 

Generálny importér a autorizovaný dovozca značiek:


CarOnyx - The Car-Audio Company

ABT partner