Prečo nakupovať u nás?

Nie je tuning ako tuning – dosť bolo pofiderných autotuningových obchodov a nekvalifikovaných predajcov, ktorí sa nevyznajú vo výrobkoch! Páčia sa Vám upravené autá, ale neviete ako na to? Chcete tunovať svoje auto a hľadáte tie správne diely k tomu? Potom je tu pre Vás náš obchod, kde Vám zodpovedne poradíme a nakúpite vhodné produkty v dobrých cenách.

 

Výhody, kvôli ktorým sa rozhodnúť pre firmu DIAMANT-X:

1. Kvalita - naše eso

Špecializujeme sa iba na tuning áut. Nie sme firma, ktorá by pôsobila vo viacerých oblastiach podnikania a mala mnoho obchodných aktivít. Autotuning je našou doménou a preto od nás čakajte plne profesionálny prístup v oblasti individualizácie a úprav áut. Vo firme pracujú samí nadšenci tuningu a pre nás je táto práca koníčkom, čo sa odzrkadlí aj v nadšenom prístupe ku zákazníkom. Veľa investujeme do neustavičného skvalitňovania služieb, ako aj technického zázemia firmy. Tohto výborným príkladom je aj aktuálny projekt budovania novej firemnej prevádzky, ktorá bude svojim charakterom značne ojedinelá.
Sme tu už 10 rokov a máme záujem na trhu zotrvať ešte dlhé roky.

2. Odbornosť

Na poli tuningu pôsobíme ako firma od roku 2003, ale nadobúdanie praktických skúseností a vedomosti ohľadne tuningu siahajú ešte do polky 90-tých rokov, odkedy sme denne v styku s tuningom áut. Permanentne sa školíme, čím naberáme značné technické vedomosti. Taktiež pravidelne navštevujeme odborné výstavy a výrobcov, kde sa priebežne zoznamujeme s parametrami a kvalitou produktov, ale i technológiou výrob. Niekoľkoročné skúsenosti a bohaté vedomosti nás predurčujú za najlepších na trhu.

3. Náš zákazník, náš pán

U nás platí obchodná zásada, že zákazníkom nevnucujeme výrobky, ale radíme vo výbere. Excelentné poradenstvo a podpora k produktom je u nás samozrejmosť. Ku každému klientovi pristupujeme zodpovedne a riešime jeho želania individuálne podľa jeho možností a potrieb.

4. Bohatý výber produktov

Držíme široký sortiment výrobkov, v ktorom si každý vie nájsť niečo vhodné pre svoje auto. Ponúkame produkty mnohých populárnych renomovaných výrobcov, ale aj menej známych značiek. Desiatky tisíc tovarových položiek od tých cenovo dostupných, až po tie najdrahšie, takmer všetko u nás nájdete. Ale nebojte sa, nestratíte sa v tom rozsiahlom sortimente, lebo vždy Vám ochotne poradíme a pomôžeme vo výbere.

5. Tovar hneď z prvej ruky

Drvivú väčšinu výrobkov nakupujeme priamo u výrobcov a máme preto aj priamu technickú podporu od nich. Pre zákazníka z toho vyplýva výhoda nielen vo forme kratších dodacích lehôt, ale aj rýchlejšie riešenie prípadného problému s produktom, či v istých prípadoch možnosť individualizácie výrobku ešte priamo vo výrobe.

6. Vynikajúce ceny

Keďže tovar nakupujeme z priamych zdrojov, môžeme ceny držať nízko a dovoliť si aj zaujímavé cenové zľavy. U nás máte tak možnosť výhodne nakupovať a dopriať si na svoje autá dobré výrobky za výborné ceny.

7. Krátke dodacie lehoty

Máme vlastnú pravidelnú prepravu tovaru a zabezpečujeme dovoz v čo najkratších možných lehotách. Samozrejme s ohľadom na cenu v zmysle nepredraženia tovaru a nezaťaženia životného prostredia. Pre rozosielanie tovaru využívame služby spoľahlivých kuriérskych spoločností, kde tovar dostanete už na druhý pracovný deň od zaslania. Ako bonus, objednávky od hodnoty 100,- Eur zasielame úplne zdarma.

8. Tovar aj mimo bežnej ponuky

Sme ochotní a často schopní zabezpečiť pre klientov aj tovar, ktorý nemáme v našom štandardnom sortimente. Kľudne nás kontaktujte ohľadne individuálneho dodania tovaru.

9. Životné prostredie nám nie je ľahostajné

Vo firme recyklujeme v čo najvyššej možnej miere. Napríklad aj pri zasielaní tovaru prednostne používame obaly a kartóny, ktoré už boli použité a neplytváme zbytočne novým obalovým materiálom. Taktiež dbáme o výborný technický stav našich vozidiel vo vozovom parku, a tým udržujeme čo možno najnižšie emisie a exhaláty vozidiel. Vytvárame spoluprácu s mnohými spoločnosťami, ktoré sa taktiež zapájajú do recyklačných aktivít a pomáhajú šetriť životné prostredie.


S nami môžete zažiť a naplno zrealizovať svoje automobilové sny.

Zverte sa do rúk odborníkov.

 

 
Akcie
01.09.2013
NewWeb akcia -10%

Pri príležitosti spustenia novej webstránky darujeme vo forme zľavy všetký...>>>

Novinky
29.09.2013 Sme na Facebook-u

DIAMANT-X Tuning nájdete odteraz aj na Facebooku. Označte našu stránku ako „páčí sa mi ...>>>

02.09.2013 Nákup na splátky

Prostredníctvom Quatra môžete u nás nakupovať aj na splátky. Ako nakupovať na splátky nájd...>>>

01.09.2013 Nová webstránka

Štartuje nová tuningová webstránka Nový web nebude len kontaktným miestom, ale prináša...>>>

Warning: mysql_close(): 86 is not a valid MySQL-Link resource in /home/html/diamant-x.sk/diamant-x.sk/engine/kernel.php on line 327