Firma

V roku 2003 sa firma DIAMANT-X zakladala so zámerom ponúknuť kvalitne produkty za rozumnú cenu a to celé v spojení s vysokou kvalitou služieb.

Spočiatku sa ponuka špecializovala hlavne na disky, pneumatiky a podvozkovú techniku. Po roku pôsobenia na trhu pribudol aj kompletný sortiment tuningových doplnkov od A po Z a predaj sa rozšíril aj v segmente auto-hifi techniky. Rastúci dopyt o trocha neskoršie priniesol požiadavku rozšíriť ponuku tovaru aj o doplnky a vybavenie pre motoršport.

Snaha neustavičného zlepšovania kvality služieb viedla po piatich rokoch už do investície vlastného vozového parku na dovoz tovaru priamo od výrobcov zo zahraničia. Rok na to zabezpečila ešte vyššiu flexibilitu v službách zvýšenie počtu zamestnancov a sťahovanie sa do nových prevádzkových priestorov na bratislavskej Kolibe.

Neskoršie roky ukázali potrebu vybraných klientov po vyššej miere individualizácie a to bolo štartom pre rozšírenie portfólia na poli exkluzívneho tuningu a myšlienky začatia stavby vlastných firemných priestorov. Zrodil sa zaujímavý projekt s názvom ONYX Park, ktorý spája v sebe multifunkčnosť a zabezpečí adekvátne reprezentačné priestory pre firmu.

Od samého začiatku je firma DIAMANT-X autorizovaným dovozcom a distribútorom produktov mnohých renomovaných značiek v odvetví úprav automobilov. V drvivej väčšine prípadov je spolupráca vytvorená priamo s výrobcami alebo hlavnými distribútormi. Výbornou referenciou firmy je čoraz väčšie množstvo spokojných zákazníkov a veľkoodberateľov. Úspešnosť predaja bola niekoľkokrát korunovaná udelením štatútu „Generálny importér pre Slovensko“ od viacerých známych nemeckých značiek.

Dnes je štruktúra ponúkaného sortimentu veľmi rozsiahla. Od cenovo výhodných produktov, až po tie najexkluzívnejšie diely, ozaj si každý nájde pre seba vhodnú triedu tovaru.

Pre zákazníkov sa ponúka maloobchodný predaj klasickou formou, ale aj zásielkovým spôsobom. Pre firmy pôsobiace v branži áut je vytvorený predaj s veľkoobchodnými zľavami.

Úspešné etablovanie sa na trhu prišlo vďaka stálej práci na kvalite služieb a ústretovosti smerom k zákazníkom. Tím pracovníkov s ochotou pomáha a radí klientom pri výbere vhodných produktov a je nápomocný aj pri rôznych technických problematikách. Firma rada spolupracuje a podieľa sa na realizácii zaujímavých tuningových projektov, ako napríklad stavba ShowCar-ov a pretekárskych špeciálov podľa individuálnych kritérií klientov. Úpravy áut a komplexné prestavby sa čoskoro budú realizovať vo vlastných profi dielňach kde vás radi uvítame aj v nových predajných priestoroch.

 

 

Firemná filozofia

Jeden mudrc raz povedval, že dobrý partner je ako staré víno: rokmi sa stáva čoraz lepším. O firme DIAMANT-X s 10 ročnou históriou sa to dá povedať taktiež. Veľký počet dlhoročne udržiavaných obchodných vzťahov so zákazníkmi a obchodnými partnermi značí, že sme pre nich a výrobcov, ktorých zastupujeme, dobrým a lojálnym partnerom.

„Zákazníci sú spokojní, ak nájdu u obchodníka súhru kvality služieb a dôveryhodnosti.“

Aj vďaka tejto myšlienke si firma DIAMANT-X vybudovala od svojho založenia v roku 2003, veľkú základňu spokojných klientov.

Pre dobré partnerstvo v obchodovaní platí zásada, že je založené na tradičných ľudských hodnotách života a dosiahnutí dlhovekosti v podnikaní. Naša práca vo firme preto prioritne bazíruje na spoľahlivosti, dôveryhodnosti, kvalite služieb a inovatívnosti. Vďaka týmto hodnotám sa nám darí budovať dobré renomé a pozitívny imidž, pričom spomínané priority sú vodítkom pri každodennej práci zamestnancov firmy a prejavujú sa na ponuke produktov a služieb v prospech zákazníkov. Chceme si byť istí, že nachádzame pre klientov tie najlepšie riešenia.

Našou silnou stránkou je kvalitné poradenstvo pri individualizácii áut. Každé auto, ako aj jeho majiteľ, je pre nás jedinečnou individualitou. Preto úloha odborného poradenstva je pre nás dôležitá z hľadiska správneho uspokojenia potrieb zákazníkov.

Bude nám potešením, ak pre vás, zákazníkov, bude naša firemná filozofia aj naďalej motivačným impulzom pre spoločnú spoluprácu a obchodovanie. Budeme radi nápomocní pri realizovaní vašich tuningových snov.

Prajem mnoho zábavných chvíľ pri skúmaní našej firemnej webprezentácie,

 

Bc. Felix Šághy

zakladateľ firmy DIAMANT-X

 

 
Akcie
01.09.2013
NewWeb akcia -10%

Pri príležitosti spustenia novej webstránky darujeme vo forme zľavy všetký...>>>

Novinky
29.09.2013 Sme na Facebook-u

DIAMANT-X Tuning nájdete odteraz aj na Facebooku. Označte našu stránku ako „páčí sa mi ...>>>

02.09.2013 Nákup na splátky

Prostredníctvom Quatra môžete u nás nakupovať aj na splátky. Ako nakupovať na splátky nájd...>>>

01.09.2013 Nová webstránka

Štartuje nová tuningová webstránka Nový web nebude len kontaktným miestom, ale prináša...>>>

Warning: mysql_close(): 86 is not a valid MySQL-Link resource in /home/html/diamant-x.sk/diamant-x.sk/engine/kernel.php on line 327