Impressum

 

Autorské práva

Použitie, ďalšie zverejnenie alebo kopírovanie materiálov (ako textových, tak i obrázkových) z tejto webovej prezentácie firmy DIAMANT-X (www.diamant-x.sk - ďalej len webstránka), je povolené len s písomným súhlasom a s menovaním zdroja pôvodu.

Všetky na týchto webstránkach sa vyskytujúce a menované obchodne mená, značky a logá, sú pod autorskou ochranou príslušných majiteľov. Ani len zo samotného menovania ochrannej značky nevyplýva, že nie sú majetkovo chránené tretou stranou, či osobou.

Obsahy

Autori týchto webstránok nepreberajú žiadnu zodpovednosť za aktuálnosť, správnosť, úplnosť a kvalitu údajov a obsahov týchto webstránok a vyhradzujú si právo na zmenu alebo úplné pozastavenie činnosti stránok, či ich častí bez udania dôvodu a predchádzajúceho upozornenia.

Právne nároky za vecné alebo ideové škody spôsobené alebo vyvodené z používania, či nepoužívania týchto webstránok sú zásadne vylúčené.

Ochrana dát

Pri každej z častí týchto webstránok, kde sa nachádza možnosť zadania osobných či obchodných údajov (E-mail, meno, adresa, atď.) platí, že sa udávajú zo strany používateľa výlučne na dobrovoľnej báze.

Odkazy (linky)

Autori týchto webstránok sa vyslovene dištancujú od obsahov a od zodpovednosti za všetky internetové stránky nachádzajúce sa mimo našich webstránok, na ktoré jednotlivé odkazy smerujú. Toto prehlásenie platí ďalej aj na časti týchto stránok na ktoré majú vplyv návštevníci, ako napr. knihy návštev, fóra, inzercie, atď.

Autori týchto webstránok takisto prehlasujú, že v čase sadzby jednotlivých odkazov na tieto webstránky, neboli spoznateľne na nalinkovaných (odkazových) stránkach žiadne ilegálne obsahy.

Akcie
01.09.2013
NewWeb akcia -10%

Pri príležitosti spustenia novej webstránky darujeme vo forme zľavy všetký...>>>

Novinky
29.09.2013 Sme na Facebook-u

DIAMANT-X Tuning nájdete odteraz aj na Facebooku. Označte našu stránku ako „páčí sa mi ...>>>

02.09.2013 Nákup na splátky

Prostredníctvom Quatra môžete u nás nakupovať aj na splátky. Ako nakupovať na splátky nájd...>>>

01.09.2013 Nová webstránka

Štartuje nová tuningová webstránka Nový web nebude len kontaktným miestom, ale prináša...>>>

Warning: mysql_close(): 86 is not a valid MySQL-Link resource in /home/html/diamant-x.sk/diamant-x.sk/engine/kernel.php on line 327